Elektromotory BOSCH

BOSCH ACTIVE/ PERFORMANCE/ PERFORMANCE CX

Středový pohon od německé značky Bosch je v současné době to nejlepší, co v nabídce elektrokol najdete. Většina světově známých značek jízdních kol pohání své elektro modely právě pohonem Bosch a to pro jeho vysoký výkon, spolehlivost, design, funkce a samozřejmě také silnou značku.

Bosch nabízí dvě řady systémů, které se liší především v maximálním točivém momentu a síle asistence . Řada Performance CX je předurčena pro sportovní jízdu s vysokou mírou asistence a točivým momentem až 80 Nm, zatímco řada Active je vhodná pro pohodovější ježdění, cykloturistiku nebo pro dopravu (dojíždění).

Pokud hledáte kvalitu bez kompromisu a jste ochotni do svého nového elektrokola investovat více peněz, pak elektrokolo s pohonem Bosch je jednoznačně tou správnou volbou. Zamilujete se už po prvním svezení.

Hlavní přednosti středového motoru Bosch

Motor Bosch používá 3 typy senzorů, které zajišťují naprosto přesný, plynulý výkon asistence. Sensory provádí měření 1000x za sekundu, díky tomu si můžete užívat maximální komfort v jakékoliv situaci.


Baterie Bosch patří mezi nejlehčí na trhu

Vyznačují se nízkou hmotností a dlouhou životností. Jsou vybaveny BMS deskou, která chrání baterii před přehřátím, zkratem nebo přebitím. Pokud necháte baterii dlouho bez dobití, dokáže ji BMS uchránit před likvidačním poklesem napětí . Baterie je možné nabíjet i na kole. Baterie jsou stejné pro motory ACTIVE i PERFORMANCE.

Město Sokolov

Karlovarský kraj

Cyklosport LBK