Archiv novinek

04. 06. 2018

Další vítězství Cyklo Teamu Killi

V sobotu 2. června 2018 se jela Extraliga Masters ve Chvaleticích u Pardubic, kritérium „Velká cena elektrárny Chvaletice“. Jelo se v centru města na 1800 metrů dlouhém, poměrně náročném okruhu celkem osmnáctkrát. Když každý třetí okruh byl bodovací.

V kategorii D zvítězil Ludvík Killinger st. který získal 18 bodů, v kategorii B Ludvík Killinger ml. dojel na 4. místě se 4 body a Jan Valeš na 7. místě  (všichni CYKLO TEAM KILLI).

V neděli 3. června se jel silniční závod na 85 km v Mcelách u Nymburka. Na okruhu, kde bylo jedno velmi nepříjemné těžké stoupání, a zároveň i cíl, se jelo pětkrát. V kategorii D se v tomto stoupání vytvořila tříčlenná skupinka, ze které si dojel pro vítězství Ludvík Killinger st. (CYKLO TEAM KILLI) před  R. Krummerem (Slavia Karlovy Vary) a J. Burgrem  (MARKUS Praha). V kategorii B  dojel na 5. místě J. Valeš,  L. Killinger ml. skončil  na 8. místě (oba CYKLO TEAM KILLI ). V průběžném hodnocení oddílů je sokolovský CYKLO TEAM KILLI na 3. místě.