Archiv novinek

25. 06. 2024

Sokolovská časovka o Pohár starosty města Sokolov 15. ročník a MČR Masers + CKK a Giro Chodov


V Sokolově se o víkendu 22. června jel již XV. ročník silničního závodu o Pohár starosty města Sokolova, který byl zároveň mistrovstvím České republiky Masters. Závod tradičně pořádal za finanční pomoci města Sokolov CYKLO TEAM KILLI.
Sokolovští závodníci se ve velké konkurenci neztratili a byli vidět. V sobotní časovce  jednotlivců na trase Krajková-nádrž Horka – Liboc - Mlýnská a zpět , závodníci museli čelit 19 kilometrové trati, s převýšením 119 m. Na start se postavilo 71 závodníků z celé ČR. V kategorii ženy „C“ Jitka  Raková (CYKLO TEAM KILLI) zvítězila v čase 28:42 min. a oblékla se do dresu Mistr České republiky. Další titul pro domácí oddíl CYKLO TEAM KILLI získal Ludvík Killinger st. v kategorii „E“ časem 28:40 min. Na 5. místě doje ještě v kategorii „D“ Pavel Kněžický za 28:21 (CYKLO TEAM KILLI). Nejrychlejší čas a celkovým vítězem se stal Tomáš Kotrlík (LAWI Stars - GIANT) v čase 24:29.
Vítězové jednotlivých kategorii mají zajištěnu účast na MS Masters, které se uskuteční ve dnech 29.8. až 1.9. 2024 v Dánsku .
Ve vloženém závodě Cyklistiky Karlovarského kraje zvítězili v kategorii žáci M14 Dominik Fabišovský (Ostrov ), žákyně Z14 Nora Schee (Plamen Chodov), jeli na zkrácené trati 8 km, v kategorii kadeti Z16 Nela Schee (Plamen Chodov)  
CYKLO TEAM KILLI děkuje všem pořadatelům za hladký průběh závodu, městu Sokolov a sponzorům za jejich podporu.

Výsledky časovky

 

Karlovarský kraj

 

 

 

Cyklosport LBK