Archiv novinek

08. 08. 2012

Jan Valeš o víkendu dvakrát vyhrál

O víkendu 4. a 5.8. se jely v Nových Hradech u Skutče dva závody cyklistické Extraligy Masters. V sobotu dopoledne byl na pořadu závod do vrchu na 12,5 km s hromadným startem a sokolovský oddíl v něm zvítězil. V kategorii A dojel s časem 24:41 minu L. Killinger ml. na 6. místě, v kat. B s časem 23:35 minut zvítězil Jan Valeš a v kat. C byl s časem 24:44 L.Killinger st. na 2. místě.
V neděli při silničním závodu, který se jel jako finále Extraligy na velmi těžkém kopcovitém okruhu, si opět dojel Jan Valeš pro vítězství, L.Killinger ml. byl 6. a L.Killinger st. obsadil 4. místo a Radek Švarc 16. Sokolovský oddíl se tentokrát umístil na 2. místě. V celkovém hodnocení oddílů se Sokolováci posunuli na 4. místo a budou chtít ještě v posledních dvou závodech, které se pojedou v září, zaútočit na třetí příčku celkového pořadí. V celkovém pořadí jednotlivců L. Killinger ml., L.Killinger st. a Jan Valeš vedou ve svých kategoriích. Všichni jsou z Cyklo Team Killi.