Archiv novinek

11. 06. 2014

Ludvík Killinger si vybojoval účast na Mistrovství světa

Ludvík Killinger st. získal mistrovský titul v časovce jednotlivců na 7. ročníku "O pohár starosty města Sokolov", který se konal o víkendu 14. a 15.6.. Cyklistické závody se jely zároveň jako Mistrovství ČR Masters. Pořadatelem akce byl sokolovský oddíl CYKLO TEAM KILLI.

Na start sobotní časovky se postavilo 127 cyklistů a v neděli odstartovalo 49 dvojic. Ludvík Killinger si zlatou medailí vybojoval nominaci na Mistrovství světa Masters v Lublani. V časovce dvojic získal třetí místo. Pro dvě stříbrné medaile si dojel Petr Volánek. Další členové oddílu - L. Killinger ml. se umístili na a osmém a pátém místě a Jan Valeš na třináctém a pátém místě. Vyhlášení vítězů se konalo na náměstí Budovatelů za účasti zástupců města Sokolova a náměstka hejtmana Karlovarského kraje. CYKLO TEAM KILLI děkuje městu Sokolov, Karlovarskému kraji a všem dalším sponzorům, dále velké poděkování patří obcím Lomnice a Vintířov a také Policii DI Sokolov za hladký průběh závodu po oba dva dny.