Archiv novinek

29. 06. 2015

Ludvík Killinger st. vyhrál v Sokolově cyklistické MČR Masters

Sokolovskou cyklistickou časovku jednotlivců a dvojic "O pohár starosty města Sokolova", která se jela jako Mistrovství ČR Masters 27. a 28.6., vyhrál v kat. D domácí Ludvík Killinger st. a získal tak titul mistra ČR Masters a nominaci na Mistrovství světa Masters v Dánsku. L. Killinger ml. si dojel v kat A pro 6. místo a Petr Volánek v kat. C pro 5. místo.

V nedělní časovce dvojic v kategorii A obsadili domácí L. Killinger ml. (Cyklo Team Killi) a R. Procházka (Eleven Cube Riders) 2. místo. V kategorii C získal P. Volánek (Cyklo Team Killi) a J. Boštík (Collm Racing Team) taktéž 2. místo a v kategorii D L. Killinger st. (Cyklo Team Killi ) a F. Charvát (Kooperativa Liberec) 3. místo.Pořadatelé děkují městu Sokolov a Karlovarskému kraji za finanční podporu, obcím Lomnice a Vintířov za výpomoc při zajištění tratě a Policii ČR - Dopravnímu inspektorátu Sokolov za pomoc a perfektní zajištění tratě pro cyklistický závod. Díky jejich přičinění proběhl závod bez problémů. Poděkování patří též všem dalším sponzorům a pořadatelům.