Archiv novinek

24. 09. 2015

Ludvík Killinger získal bronz na Mistrovství světa v Dánsku

Ludvík Killinger starší ze sokolovského oddílu Cyklo Team Killi získal třetí místo v časovce jednotlivců na 19 km na Mistrovství světa Masters ve městech Hobro a Aalborg na severu Dánska, které se konalo od 3. do 6.září. Závodu se zúčastnilo 510 cyklistů ze 47 zemí světa. Nominaci si L. Killinger zajistil prvenstvím na Mistrovství České republiky. L. Killinger závod ujel v čase 27:02 min. a zaostal za vítězným M. Baklanem z Běloruska 32 sekund. V dalším silničním závodě na 115 km s mnoha těžkými stoupáními a silným větrem se umístil Sokolovák na výborném 11. místě. V polovině závodu se vytvořila na čele 15-ti členná skupina v které byl i L. Killinger. Na 90. km musel z vedoucí skupiny odstoupit pro technické potíže