Archiv novinek

23. 04. 2016

Ludvík Killinger zahájil sezónu třemi vítězstvími

Silniční cyklisté zahájili novou sezónu Extraligy Masters 23.4. časovkou jednotlivců v Hodkovicích u Liberce, ve které zvítězil v kategorii D Ludvík Killinger st. s časem 24:50 minut. Jelo se na mírně zvlněné trati 18 km za chladného počasí. Na start se postavilo 118 závodníků z celé ČR. Ludvík Killinger ml. obsadil v kat. A 4. místo s časem 25:45 minut.

Ludvík Killinger st. zvítězil i v dalším závodě, který se jel v Sezemicích u Pardubic v sobotu 30.4., tentokrát se jelo 16 km na rovinaté trati a za velmi dobrých povětrnostních podmínek. L. Killinger dojel do cíle za 21:32 minut.

Ludvík Killinger ml. skončil v tomto závodě pátý s časem 21:39 minut. Závodu se zúčastnil také zástupce sokolovského oddílu SKP Policie P. Smaržík, který dojel v kat. A na 10. místě. Na stejném místě se jel silniční závod na 100 km v neděli 1.5. Pro vítězství si opět dojel L. Killinger st.. V kategorii C dojel v hlavním poli J. Valeš na 9. místě a L. Killinger ml. v kat A na 8. místě. Všichni závodníci jsou z CYKLO TEAMu KILLI.